BIURO RACHUNKOWE OPTIMO

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: 604 967 882

CO NAS WYRÓŻNIA?

Dzięki stosowanej w biurze zasadzie indywidualnego podejścia do każdego klienta czas jaki poświęcamy poszczególnym sprawom naszych klientów jest naszym wyróżnikiem. To właśnie dla nich przygotowujemy analizy porównawcze, uproszczone bilanse oraz inne zestawienia a ich wyniki przekazujemy okresowo naszym klientom. Bardzo starannie dobieramy kadrę do naszego biura. Cechy jakie powinien posiadać pracownik naszej firmy to dyskrecja wpisana w zawód księgowego, analityczne myślenie i sumienność.

Przywiązujemy bardzo dużą wagę do bezpieczeństwa danych klientów. Dokumenty i dane o firmach są w naszym biurze pewne jak w banku. Posiadamy sprawne i bezpieczne systemy zabezpieczeń takie jak zewnętrzne serwery, na których przechowujemy zaszyfrowane dane w razie problemów z siecią komputerową w firmie. w razie problemów z siecią komputerową w firmie. Na bieżąco aktualizujemy programy księgowe oraz sprawdzamy stan techniczny urządzeń biurowych.

Wciąż się szkolimy. Każdego roku każda osoba z kadry bierze udział w szkoleniu tematycznym tak aby zdobytą tam wiedzę przekazać pozostałym. W ten sposób jesteśmy stale przygotowani do zmieniających się przepisów i ustaw podatkowych.

Doświadczenie, rzetelność i odpowiedzialność - to podstawowe cechy naszego biura.