BIURO RACHUNKOWE OPTIMO

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: 604 967 882

NASZA KADRA

Dorota Sroka

Właścicielka biura

Jestem absolwentką Politechniki Rzeszowskiej w zakresie finanse i przedsięwzięcia inwestycyjne o specjalizacji Rachunkowość oraz Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu z zakresu Rachunkowość. Ukończyłam również kurs Doradcy Podatkowego w Polskiej Akademii Rachunkowości w Krakowie Już jako studentka rozpoczęłam pracę w dziale księgowym i tak księgowość stała się moją pasją , na której po ośmiu latach pracy jako księgowa zbudowałam swoją firmę ( 2007 ). Wolny czas spędzam z mężem Andrzejem , synem Szymonem i córką Hanią. Naszą wspólną pasją są podróże. W pracy zawodowej stawiam na ludzi, rozwój firmy i profesjonalizm.

Anna Żak

Swoją karierę zawodowę związaną z księgowością i naszym biurem rozpoczęła w 2009 roku jako stażystka. Dzięki pracowitości i zaangażowaniu szybko objęła samodzielne stanowisko do rozliczania firm na kpir i ryczałcie. Ania jest absolwentką Wyższej Szkoły Prawa i Administracji w Rzeszowie. Chętnie uczestniczy w kursach poszerzających wiedzę z zakresu księgowości. Jest osobą pogodną i zawsze można na nią liczyć.

Anna Stec

Ania Stec rozpoczęła pracę w naszym biurze jako stażystka. Ukończyła Technikum Ekonomiczne w Stalowej Woli z tytułem technik ekonomista. Jej dokładność i sumienność sprawiły, że objęła stanowisko asystenta ds rachunkowości. Obecnie pracę zawodową łączy z dalszą nauką na studiach wyższych z zakresu rachunkowości. Ania to sympatyczna młoda osoba, na której można polegać.

Katarzyna Marzec

Pracę w naszym biurze rozpoczęła od stażu. Dzięki zaangażowaniu i chęci poszerzania swojej wiedzy objęła stanowisko referenta ds. księgowości. Kasia jest absolwentką Uniwersytetu Rzeszowskiego gdzie uzyskała tytuł licencjata. Ukończyła także Wyższą Szkołę Prawa i Administracji z tytułem magistra na kierunku administracja. Kasia w pracy wykazuje się dyskrecją i umiejętnością szybkiego przyswajania wiedzy co jest jej dużym atutem.

Dorota Tomczyk

Pracę w naszym biurze rozpoczęła jako studentka Politechniki Rzeszowskiej na kierunku Finanse i rachunkowość. Obecnie kontynuuje naukę w WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa . Od początku zatrudnienia Dorotka wykazuje duże zaangażowanie i pracowitość. Bardzo dobrze opanowała zasady prowadzenia kpir i ewidencji ryczałtowych. Na co dzień jest bardzo pomocna i sympatyczna co zauważają również nasi klienci.