BIURO RACHUNKOWE OPTIMO

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: 604 967 882

DLA SENIORA

W odpowiedzi na pytania naszych klientów, postanowiliśmy wyjść naprzeciw potrzebom klientów dojrzałych i uruchomić usługę Rachunkowość dla seniora. Pracując w branży rachunkowej od lat, wiemy, że wypełnianie dokumentów czy przejście przez określone procedury, może być skomplikowane i czasochłonne, zwłaszcza dla osób w podeszłym wieku.

Rozszerzając ofertę naszego Biura chcemy pomóc Seniorom przy wypełnianiu dokumentów urzędowych oraz doradzać w zakresie rachunkowym czy księgowym.

Zapraszamy do skorzystania z naszej z usługi Rachunkowość dla seniora osoby, które ukończyły 60 r.ż.

Priorytetem naszej działalności jest indywidualne podejście do każdego klienta, dlatego jesteśmy przekonani, że pomożemy Ci rozwiązać problem, a jeśli nie, skierujemy Cię do właściwych podmiotów.

Naszym Klientom 60+ oferujemy m.in.:

  • wypełnienie rozliczenia rocznego PIT
  • rozliczenie ulg (np. rehabilitacyjna)
  • dokumenty do PFRON (orzeczenie stopnia niepełnosprawności)
  • poradnictwo w postępowaniu spadkowym i w przypadku darowizny – m.in. zasady opodatkowania spadków, wysokość kwot wolnych od podatku od spadków, grupy podatkowe w podatku od spadków i darowizn, przeprowadzenie procedury spadkowej i darowizny, wymagane dokumenty
  • poradnictwo w interpretacji dokumentów / umów / pism urzędowych, bankowych i in.

Każda sprawa jest inna i wymaga różnego nakładu pracy. Dlatego zdecydowaliśmy ustalić stawkę godzinową w wysokości 50 zł za godzinę konsultacji (60 min). Dla osób, które skorzystają z więcej niż jednej usługi, proponujemy 5% rabat na każdą kolejną usługę.

 

Jeśli chcesz sprawdzić czy przysługuje Ci ulga, jeśli nie wiesz jak przeprowadzić postępowanie spadkowe lub przekazać darowiznę, a może otrzymałeś urzędowe pismo i nie wiesz co na nie odpowiedzieć?

Zapraszamy do siedziby Biura Optimo, ul. Okulickiego 132, 37-450 Stalowa Wola, codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16. Zadzwoń i umów się na spotkanie. Więcej szczegółów pod nr telefonu: (15) 8144 123.